Het voorlopige programma voor de finale van het Persoonlijk Kampioenschap in Lith

Klik hieronder op de knop "Lees meer Programma PK Lith 21-25 januari 2019" om het programma e bekijken.

Klik hier >> om het programma te kunnen downloaden in PDF

 

Programma finale PK van 21 t/m 25 januari 2019

    Nr Naam Car   Nr Naam Car
    101 Frans v Orsouw 62   105 Gerrit v Orsouw 100
    102 Gerrit  Janssen 75   106 Rini v Bergen 62
    103 Ad vd Oever 62   107 John  Ramaker 85
    104 Marie  Hondong 90   108 Jan de Veer  (B) 70
 
    Poule B 1   Poule B 2
    Nr Naam Car   Nr Naam Car
    201 John  Boesten 56   205 Harrie v Aar 47
    202 Jan  Wijnen 47   206 Herman  Hendriks 44
    203 Wim  Barten 50   207 Harrie  Jansen 47
    204 Tonnie  Pansier 44   208 Piet vd Sanden 41
 
    Poule C 1   Poule C 2
    Nr Naam Car   Nr Naam Car
    301 Henk vd Velden 38   305 Joop  Meijer 30
    302 Jan  Kersten 32   306 Henk  Derks 32
    303 Gerard de Bijl 35   307 Cor van Wanrooij 32
    304 Wim Verhallen 35   308 Geert  Kuipers 35
 
    Poule D 1   Poule D 2
    Nr Naam Car   Nr Naam Car
    401 Henk  Ketels 26   405 Henk  Gijssen 20
    402 Ria  Ceelen-Gremmee 16   406 Christ vd Coolwijk 26
    403 Piet v Ham 28   407 Frank vd Heuvel 24
    404 Rinie  Smits 28   408 Frans v Rossum 24
 
tafel  maandag 21 januari 2019
1 12:30 101 Frans v Orsouw 62   102 Gerrit  Janssen 75
2 12:30 103 Ad vd Oever 62   104 Marie  Hondong 90
3 12:30 105 Gerrit v Orsouw 100   106 Rini v Bergen 62
4 12:30 107 John  Ramaker 85   108 Jan de Veer  (B) 70
1 13:45 401 Henk  Ketels 26   402 Ria  Ceelen-Gremmee 16
2 13:45 403 Piet v Ham 28   404 Rinie  Smits 28
3 13:45 405 Henk  Gijssen 20   406 Christ vd Coolwijk 26
4 13:45 407 Frank vd Heuvel 24   408 Frans v Rossum 24
1 14:20 104 Marie  Hondong 90   101 Frans v Orsouw 62
2 14:20 102 Gerrit  Janssen 75   103 Ad vd Oever 62
3 14:20 108 Jan de Veer  (B) 70   105 Gerrit v Orsouw 100
4 14:20 106 Rini v Bergen 62   107 John  Ramaker 85
1 15:35 404 Rinie  Smits 28   401 Henk  Ketels 26
2 15:35 402 Ria  Ceelen-Gremmee 16   403 Piet v Ham 28
3 15:35 408 Frans v Rossum 24   405 Henk  Gijssen 20
4 15:35 406 Christ vd Coolwijk 26   407 Frank vd Heuvel 24
                 

Alle wedstrijden moeten in tenue gespeeld worden.

Minimaal 15 minuten voor aanvang aanwezig zijn

tafel  dinsdag 22 januari 2019
1 12:30 201 John  Boesten 56   202 Jan  Wijnen 47
2 12:30 203 Wim  Barten 50   204 Tonnie  Pansier 44
3 12:30 305 Joop  Meijer 30   306 Henk  Derks 32
4 12:30 307 Cor van Wanrooij 32   308 Geert  Kuipers 35
1 13:10 205 Harrie v Aar 47   206 Herman  Hendriks 44
2 13:10 207 Harrie  Jansen 47   208 Piet vd Sanden 41
3 13:20 408 Frans v Rossum 24   406 Christ vd Coolwijk 26
4 13:20 405 Henk  Gijssen 20   407 Frank vd Heuvel 24
1 13:55 204 Tonnie  Pansier 44   201 John  Boesten 56
2 13:55 202 Jan  Wijnen 47   203 Wim  Barten 50
3 14:00 308 Geert  Kuipers 35   305 Joop  Meijer 30
4 14:00 306 Henk  Derks 32   307 Cor van Wanrooij 32
1 14:40 208 Piet vd Sanden 41   205 Harrie v Aar 47
2 14:40 206 Herman  Hendriks 44   207 Harrie  Jansen 47
3 14:45 104 Marie  Hondong 90   102 Gerrit  Janssen 75
4 14:45 101 Frans v Orsouw 62   103 Ad vd Oever 62
tafel  woensdag 23 januari 2019
1 13:00 304 Wim Verhallen 35   302 Jan  Kersten 32
2 13:00 301 Henk vd Velden 38   303 Gerard de Bijl 35
3 13:00 208 Piet vd Sanden 41   206 Herman  Hendriks 44
4 13:00 205 Harrie v Aar 47   207 Harrie  Jansen 47
1 13:40 204 Tonnie  Pansier 44   202 Jan  Wijnen 47
2 13:40 201 John  Boesten 56   203 Wim  Barten 50
3 13:40 308 Geert  Kuipers 35   306 Henk  Derks 32
4 13:40 305 Joop  Meijer 30   307 Cor van Wanrooij 32
1 14:30 304 Wim Verhallen 35   301 Henk vd Velden 38
2 14:30 302 Jan  Kersten 32   303 Gerard de Bijl 35
3 14:30 404 Rinie  Smits 28   402 Ria Ceelen-Gremmee 16
4 14:30 401 Henk Ketels 16   403 Piet v Ham 28
tafel  donderdag 24 januari 2019
1 12:30 108 Jan de Veer  (B) 70   106 Rini v Bergen 62
2 12:30 105 Gerrit v Orsouw 100   107 John  Ramaker 85
3 12:30 301 Henk vd Velden 38   302 Jan  Kersten 32
4 12:30 303 Gerard de Bijl 35   304 Wim Verhallen 35
1 14:00   Kruisfinale B1 nr1       Kruisfinale B2 nr2  
2 14:00   Kruisfinale B1 nr2       Kruisfinale B2 nr1  
3 14:00   Kruisfinale D1 nr1       Kruisfinale D2 nr2  
4 14:00   Kruisfinale D1 nr2       Kruisfinale D2 nr1  
1 14:35   Kruisfinale A1 nr1       Kruisfinale A2 nr2  
2 14:35   Kruisfinale A1 nr2       Kruisfinale A2 nr1  
3 14:50   Kruisfinale C1 nr1       Kruisfinale C2 nr2  
4 14:50   Kruisfinale C1 nr2       Kruisfinale C2 nr1  
 
tafel  vrijdag 25 januari 2019
1 13:00 Verliezersronde A
2 13:00 Verliezersronde B
3 13:00 Verliezersronde C
4 13:00 Verliezersronde D
1 14:30 Finale A
2 14:30 Finale B
3 14:30 Finale C
4 14:30 Finale D